Ремонт державних приміщень

  • Соціальна програма «НКМЗ для Краматорська» орієнтована на капітальні ремонти, перш за все, приміщень шкіл і дитячих садів, ремонти в яких не проводилися протягом 20-40 років.
У 2018 тривали ремонти спортивних і музичних залів, санвузлів та систем каналізації, часткова заміна вікон установ освіти, в т.ч. у 29 ЗОШ з 31, трьох школах мистецтв, 34 дитячих садках, двох ПТУ, трьох сирітських установах, оснащення закладів освіти дорогим обладнанням. У травматологічному відділенні міської лікарні №3 проведений сучасний ремонт 7 палат та інших приміщень, палати оснащені меблями та обладнанням. Ремонти виконувалися з урахуванням потреб людей з обмеженими можливостями, з застосуванням сучасних матеріалів та технологій. Фактична вартість ремонту та оснащення медустанов – 1 727 999,89 грн. У міському селищі Шабельківка капітально відремонтовано з заміною покрівлі, установкою сучасного опалення, відновленням не використаних раніше кімнат приміщення клубу «Ювілейний», побудованого понад 100 років тому. У міському селищі Ясногірка відремонтовані приміщення клубу «Зоря». Фактична вартість ремонтів та оснащення клубів, вищих навчальних закладів, станції юних техніків, бібліотек – 2 716 472,00 грн.
  • Фактична вартість робіт – 21 322 018,99 грн.
  • Створення сучасних комфортних умов для забезпечення навчального процесу в ЗОШ, виховання дітей дошкільного віку у дитячих садах, комфортних умов для лікування хворих, проведення масових заходів у міських селищах.
  • Тривалість результатів - не менше 15 років.
  • Придбано сучасне обладнання, застосовані сучасні матеріали.